Artem Luhovyi, Piotr Pacyna i Julia Wojtania stypendystami programu "Młodzi w Łodzi"

fot. Sagar Patil / Unsplash

"Młodzi w Łodzi" to program stypendialny Urzędu Miasta Łodzi, w ramach którego stypendia dla studentów łódzkich uczelni oferują pracowdawcy. W tym roku laureatami tych stypendiów zostało troje studentów kształcących się na kierunkach (współ)prowadzonych przez Instytut Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Łódzkiego:

• Pan Artem Luhovyi - absolwent studiów I stopnia na kierunku EkoMiasto, obecnie student studiów II stopnia na kierunku Gospodarka Przestrzenna i członek SKN SPATIUM - został stypendystą firmy InPost;
  • Pan Piotr Pacyna - student studiów I stopnia na kierunku Inwestycje i nieruchomości - został stypendystą firmy AXI IMMO GROUP;
  • Pani Julia Wojtania - studentka studiów I stopnia na kierunku EkoMiasto - została stypendystką firmy InPost.

Więcej informacji na temat tegorocznych stypendiów znajduje się na stronie programu "Młodzi w Łodzi".