Gospodarka Przestrzenna & EkoMiasto: Szansa na dodatkowe stypendia od firmy InPost

Studentki i studenci kierunków Gospodarka Przestrzenna oraz EkoMiasto mogą ubiegać się o wyjątkowe stypendia, które oferuje dla nich firma InPost w ramach programu "Młodzi w Łodzi". Zgłoszenia przyjmowane są do 27. października.

rys. InPost

Stypednium firmy InPost jest elementem programu stypendialnego "Młodzi w Łodzi", który jest realizowany przez Urząd Miasta Łodzi we współpracy z przedsiębiorstwami.

Stypendium firmy InPost towarzyszy programowi "InPost Green City". Jego celem jest wspieranie rozwoju polskich miast zgodnie z ideą zielonego i inteligentnego miasta przez oferowanie mieszkańcom nowoczesnych usług, rozwój sieci urządzeń Paczkomat® InPost oraz działania na rzecz poprawy jakości powietrza i ochrony klimatu. W ramach tego programu firma InPost rozbudowuje flotę aut elektrycznych, montuje czujniki powietrza, zazielenia swoje maszyny zielonymi dachami oraz bluszczem, inwestuje w małą architekturę, a także wspiera edukację dzieci i młodzieży.

Więcej informacji na temat oferty stypendialnej znajduje się na stronie Młodzi w Łodzi.

Materiał źródłowy: Młodzi w ŁodziInPost Green City