Wyjątkowe stypendia dla studentów Gospodarki Przestrzennej i EkoMiasta od firmy InPost

Studentki i studenci kierunków Gospodarka Przestrzenna oraz EkoMiasto mogą ubiegać się o wyjątkowe stypendia, które oferuje dla nich firma InPost w ramach programu "Młodzi w Łodzi". Na zgłoszenia został juz tylko tydzień!

rys. InPost

Oferta stypendialna firmy InPost towarzyszy programowi "InPost Green City", który jest elementem długofalowej strategii ESG firmy InPost. Jego celem jest wspieranie rozwoju polskich miast zgodnie z ideą zielonego i inteligentnego miasta przez oferowanie mieszkańcom nowoczesnych usług, rozwój sieci urządzeń Paczkomat® InPost oraz działania na rzecz poprawy jakości powietrza i ochrony klimatu. W ramach tego programu firma InPost sukcesywnie rozbudowuje flotę aut elektrycznych, montuje czujniki powietrza, zazielenia swoje maszyny zielonymi dachami oraz bluszczem, inwestuje w małą architekturę miast, a także wspiera edukację dzieci i młodzieży.

Więcej informacji na temat oferty stypendialnej znajduje się na stronie Młodzi w Łodzi. O stypendia można aplikowac do 28 października br.

Materiał źródłowy: InPost Green City