GP.UNI.LODZ.PL

GOSPODARKA PRZESTRZENNA to kierunek studiów prowadzony przez Instytut Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytu Łódzkiego.

Herb kierunku Gospodarka przestrzenna

Wybierz studia na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA, jeśli chcesz kształtować przestrzeń i przyszłość regionów, miast i wsi, a także zrozumieć funkcjonowanie społeczeństwa, gospodarki i środowiska.

 

Studia na tym kierunku pozwolą Ci połączyć Twoje pasje z doświadczeniem praktycznym.

Herb kierunku Gospodarka przestrzenna

STUDIA NA KIERUNKU GOSPODARKA PRZESTRZENNA

GOSPODARKĘ PRZESTRZENNĄ możesz studiować na studiach I stopnia (3-letnich, licencjackich) o profilu praktycznym lub na studiach II stopnia (2-letnich, magisterskich) o profilu ogólnoakademickim.

Film o studiach I stopnia (3-letnich, licencjackich) o profilu praktycznym na kierunku Gospodarka przestrzenna

Film o studiach II stopnia (2-letnich, magisterskich) o profilu ogólnoakademickim na kierunku Gospodarka przestrzenna

KADRA GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ

Poznaj kadrę dydaktyczną GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ i przekonaj się, że to naukowcy, nauczyciele i praktycy, których wiedza i doświadczenie są źródłem inspiracji dla studentek i studentów.

 

 

STUDENCI GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ

Studentki i studenci GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ to osoby otwarte, aktywne i kreatywne. Dużo czasu spędzają na zajęciach praktycznych oraz realizowanych poza murami uczelni.

Część z nich działa także w SKN SPATIUM, czyli w studenckim kole naukowym gospodarki przestrzennej, gdzie rozwijają swoje zainteresowania i podejmują działania na rzecz uczelni i Łodzi.

Studentki i studenci GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ mogą pochwalić się licznymi sukcesami, m.in. nagrodami za obronione prace dyplomowe (licencjackie lub magisterskie).

 

 

ABSOLWENCI GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ

Poznaj absolwentki i absolwentów GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ i dowiedz się, jak ukończenie tego kierunku wpłynęło na ich ścieżki zawodowe.

 

 

Wypowiedź Ewy Boryczki o perspektywach zawodowych po Gospodarce przestrzennej

Wypowiedź Rafała Mysiali o perspektywach zawodowych po Gospodarce przestrzennej

GOSPODARKA PRZESTRZENNA NA WYDZIALE EKSOC

GOSPODARKĘ PRZESTRZENNĄ możesz studiować na EkSocu, czyli na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Przekonaj się, dlaczego warto podjąć studia właśnie na tym Wydziale.

Film o Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego