INWESTYCJE.UNI.LODZ.PL

INWESTYCJE I NIERUCHOMOŚCI to kierunek studiów prowadzony przez Instytut Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytu Łódzkiego.

Herb kierunku Inwestycje i nieruchomości

Wybierz studia na kierunku INWESTYCJE I NIERUCHOMOŚCI, jeśli chcesz zostać doradcą inwestycyjnym i rynków nieruchomości, zarządcą, pośrednikiem, rzeczoznawcą lub analitykiem inwestycyjnym.

 

Studia na tym kierunku pozwolą Ci poznać mechanizmy funkcjonowania rynku nieruchomości i rynków inwestycyjnych, a także zrozumieć powiązania pomiędzy sektorem nieruchomości a rynkiem finansowym i gospodarką.

Herb kierunku Inwestycje i nieruchomości

STUDIA NA KIERUNKU INWESTYCJE I NIERUCHOMOŚCI

INWESTYCJE I NIERUCHOMOŚCI możesz studiować na studiach I stopnia (3-letnich, licencjackich) lub na studiach II stopnia (2-letnich, magisterskich).

Film o studiach na kierunku Inwestycje i nieruchomości

KADRA INWESTYCJI I NIERUCHOMOŚCI

Poznaj kadrę dydaktyczną INWESTYCJI I NIERUCHOMOŚCI i przekonaj się, że to naukowcy, nauczyciele i praktycy, których wiedza i doświadczenie są źródłem inspiracji dla studentek i studentów.

 

 

STUDENCI INWESTYCJI I NIERUCHOMOŚCI

Studentki i studenci INWESTYCJI I NIERUCHOMOŚCI to osoby energiczne i ambitne. Często podejmują aktywność zawodową jeszcze w trakcie studiów.

Część z nich działa także w SKN Real Estate, czyli w studenckim kole naukowym inwestycji i nieruchomości, gdzie rozwijają swoje zainteresowania.

Wypowiedź Natalii o perspektywach zawodowych po Inwestycjach i nieruchomościach

Studentki i studenci INWESTYCJI I NIERUCHOMOŚCI mogą pochwalić się sukcesami, m.in. nagrodami za obronione prace dyplomowe (licencjackie lub magisterskie).

 

 

ABSOLWENCI INWESTYCJI I NIERUCHOMOŚCI

Poznaj absolwentki i absolwentów INWESTYCJI I NIERUCHOMOŚCI i dowiedz się, jak ukończenie tego kierunku wpłynęło na ich ścieżki zawodowe.

Wypowiedź Anny Jopek o perspektywach zawodowych po Inwestycjach i nieruchomościach

Wypowiedź Piotra Jareckiego o perspektywach zawodowych po Inwestycjach i nieruchomościach

INWESTYCJE I NIERUCHOMOŚCI NA WYDZIALE EKSOC

INWESTYCJE I NIERUCHOMOŚCI możesz studiować na EkSocu, czyli na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Przekonaj się, dlaczego warto podjąć studia właśnie na tym Wydziale.

Film o Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego