Stanisław Roszczyk w gronie Ambasadorów Uniwersytetu Łódzkiego

fot. Bartosz Kałużny / Centrum Promocji UŁ

Pan Stanisław Roszczyk - student III roku studiów licencjackich na kierunku EkoMiasto - znalazł się w gronie finałowej szótski drugiej edycji programu Ambasador #UniLodz. Osoby te wyłonione zostały spośród kilkudziesięciu uczestników rekrutacji. Osoby pełniące fukcję Ambasadorów będą angażować się w kolejnych miesiącach w szeroką gamę aktywności na rzecz naszej uczelni.

Ambasador #UniLodz jest programem skierowanym do studentek i studentów Uniwersytetu Łódzkiego, chcących brać czynny udział w życiu uczelni i wspierać ją w codziennej komunikacji ze społecznością akademicką. Osoby te ściśle współpracują z uniwersyteckimi specjalistami ds. public relations, mediów społecznościowych i organizacji wydarzeń.

Więcej informacji na temat programu Ambasador #UniLodz prezentuje aktualność zamieszczona na stronie głównej Uniwersytetu Łódzkiego oraz podstrona dedykowana programowi.

Materiał źródłowy: Centrum Promocji UŁ