PROFIL PRACOWNIKA: Klaudia Kamińska

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Doktorantka w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego

BIOGRAM

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego (na kierunku Gospodarka przestrzenna) oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (na kierunku Zarządzanie). Pracę doktorską w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego przygotowuję pod kierunkiem dr hab. Aleksandry Nowakowskiej w Katedrze Gospodarki Regionalnej i Środowiska.

W latach 2018-2023 członkini Studenckiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Łódzkiego SPATIUM w tym w latach 2019-2021 Sekretarz Zarządu SKN SPATIUM oraz Redaktor Naczelna Magazynu KWARTAŁ (nr 22-27).

ZAINTERESOWANIA

Moje zainteresowania naukowe zorientowane są wokół polityki regionalnej (w szczególności polityki zorientowanej terytorialnie) oraz adaptacji i mitygacji do zmian klimatu terenów zurbanizowanych.

KONTAKT I DYŻURY